fbpx
Období 2018-2022

Komunální volby 2018 a Střeličník

Podpořte Střeličník v možnosti kandidovat do zastupitelstva obce Střelice.

Jsme sdružení občanů Střeličník, které vzniklo s cílem zlepšit prostředí pro život v obci, rozvíjet spolupráci s aktivními občany, podporovat rodiny s dětmi a aktivity, které jsou pro ně určeny. Prezentaci naší vize najdete na www.strelicnik.cz/volby. Budeme rádi, když se s ní seznámíte nebo když vám ji budeme moci představit osobně.

Pro některé z těchto cílů je důležitá podpora obce, proto jsme se rozhodli sestavit kandidátku do zastupitelstva obce Střelice.

Jako nezávislá kandidátka musíme ze zákona získat podpisy od 7 % voličů obce, tj. 209 podpisů voličů s trvalým bydlištěm ve Střelicích. Poté budeme moci kandidovat. Dovolujeme si vás požádat o váš podpis na petiční arch, přičemž podpora kandidatury vás nezavazuje nás poté volit.

Zavolejte nám na 732 377 354 nebo napište na strelicnik@gmail.com, a my se za vámi zastavíme, Střeličník vám představíme a požádáme vás o podpis osobně.

Pokud se chcete podílet na aktivitách, které chystáme, nebo máte zájem kandidovat do zastupitelstva obce s cílem podpořit některý z našich nebo vašich cílů, oslovte nás. Rádi se s vámi seznámíme.

Napiště Váš komentář