fbpx
Glosy aktuálních témat

Dejme vedení obce najevo, že tu chceme bankomat

Vážení občané, v minulosti jste vyplnili na stránkách Sdružení občanů Střeličník, z.s. anketu, týkající se zřízení bankomatu v obci Střelice. Za vaše odpovědi ještě jednou děkujeme, významně nám pomohly ve snaze prosadit bankomat na území obce. Ještě však nejsme u konce, byť cíl je na dohled ….

Rada obce Střelice zveřejnila anketu novou, doplněnou o otázku týkající se případné úhrady nákladů za nerealizované výběry. A jak si otázku obce správně přeložit? Vedení obce se bojí, že za bankomat bude doplácet horentní sumy, pokud se nebude používat. My jsme obvolali pět obcí o podobné velikosti jako Střelice a žádná z nich na provoz nedoplácí .

Ve těchto obcích bankomat začali občané obratem využívat. A pokud by Střelice byly výjimkou? Pak veškerá aktivita ztrácí smysl a bankomat ať si firma zajišťující její provoz klidně odveze … výpovědní lhůta je max. 6 měsíců, takže obci nehrozí žádný velký doplatek, jak se může zdát.

Dovolujeme si vás skromně požádat, abyste tuto anketu vyplnili. Prosíme, sdílejte tento odkaz také mezi ty, o kterých si myslíte, že je téma bankomatu zajímá, nebo pomozte s vyplněním těm, kteří nemají přístup k internetu či stránky obce nesledují.

Chcete bankomat v obci? Hlasujte zde: https://goo.gl/GY8jk1

Děkujeme za to, že svým hlasem dáte najevo svůj postoj týkající se umístění bankomatu v obci. Pozor, hlasovat se dá jen do 19. května 2019!

Napiště Váš komentář