fbpx
Informujeme Vás Ze Střelic

1. ročník ochutnávky vína s posezením u cimbálu

Více než 200 návštěvníků zaplnilo v sobotu odpoledne střelickou Sokolovnu, aby ochutnali vzorky bílých, červených, růžových i cuvée vín z širokého okolí. Při vstupu od Martina Klímy a Vladimíra Kočvárka obdrželi neomezenou skleničku společně s katalogem vín a nebo si odnést talířek s drobným občerstvením.

Místa na sezení byla obsazena snad do 15 minut a také stolečky „na stání,“ které lákaly blízkostí k degustačnímu pultu, dlouho opuštěné nezůstaly. Po slavnostním zahájení, které pronesl Martin Škoda, již nic nebránilo ochutnávce a mnozí z vás se ihned mistrně zorientovali v tištěném katalogu. Každý návštěvník si našel své oblíbené lahve či vinaře a s každou další skleničkou se jejich rozsah zvětšoval. Obsluha u pultu, složená z Honzy a Evy Bartoňových, Martina Škody, Radima Brenera, Zuzany a Davida Otoupalíkových, se během večera pořádně zapotila a obsah lahví i díky rychlosti jejich rukou rychle mizel. Příjemné atmosféře, kterou jste chválili ve vyplněných dotaznících, pomáhala i cimbálová muzika Kyničan, stejně tak jako návštěvníci, kteří se nebáli a při oblíbených písničkách si zatančili nebo zazpívali s kapelou. Před koncem akce zpívala snad půlka sálu a bylo vidět, že kdyby cimbál vydržel déle, zábava by mohla pokračovat snad až do půlnoci. Vážení návštěvníci. Jsme rádi, že jste přišli v takovém počtu, vážíme si toho. Třetinu lahví jste zcela vypili, tu druhou téměř do dna a jen v pár desítkách lahví zůstalo více než 0,2 dl.

Krom všech zmiňovaných, bez kterých by se akce nemohla konat, 👍 děkujeme také p. Pacholíkovi za součinnost při organizaci, p. F. Vašulínovi za zajištění dopravy regálů a firmě Haifa Design za zapůjčení konferenčních stolků. Děkujeme také těm, kteří s námi zůstali po akci a pomohli nám s úklidem Sokolovny.

Tak na zdraví a budeme se těšit zase za rok!

Připravujeme podrobnosti

Napiště Váš komentář