fbpx
Přednášky

Přednáška: Poradíme Vám, jak se zorientovat v cenách energií

Pokud jste patřili mezi klienty firem, které v poslední době ukončily dodávky svým klientům, přešli jste na odběr od dodavatele poslední instance. Ceny, které zde jsou, jsou enormně vysoké a nejspíše Vám přijdou předpisy záloh nejméně 3x větší, než jste dosud platili. Pokusíme se Vám dát tipy a triky, jak se s tímto vypořádat a co nejdříve si zajistit lepší cenu.

Kdy: úterý 26.10.2021 od 20:00
Kde: Online – Facebook / https://www.facebook.com/events/833549327314174

A protože zdražují i ostatní dodavatelé, prezentaci doporučíme i těm, co jsou třeba u ČEZ. Ten vydá nové ceníky 1. 11. 2021 a už dopředu avizuje, že dražení se dotkne většiny jejich klientů – domácností. Ty jsou totiž u tohoto dodavatele na produktu s běžným ceníkem, kde není fixace ceny. Buďte však na pozoru u všech dodavatelů, ceny rostou raketově a dříve či později se se zdražením setká nejspíše každý z nás.
.
Prezentací Vás provede David Otoupalík, který přes 6 let pracuje v energetice. Zároveň má blízko k projektu Skautská energie, neboť pro tento projekt zajišťovali se společností zpracování všech 35 tis. klientů, kteří se do tohoto projektu postupně registrovali.

Napiště Váš komentář