fbpx
Informujeme Vás Připravujeme

3. ročník ochutnávky vína s posezením u cimbálu – Odloženo

Vážení příznivci dobrého vína. Původně jsme měli v plánu o následujícím víkendu pořádat 🍷3. ročník ochutnávky vína s posezením u cimbálu. A moc jsme se těšili!

Termín v Sokolovně jsme měli od léta rezervovaný. Před necelými dvěma měsíci nás požádal p. Tichý ze Sokola Střelice, zda bysme termín neuvolnili pro tradiční večerní zábavu pořádanou FK Střelice . Rádi jsme vyhověli a naši akci přesunuli na další víkend – tedy 20. 11. 2021.
.
Bohužel, situace s koronavirem je opět vážná a ani jedna z akcí se nakonec pořádat nebude. Zrušili ji fotbalisté a jsme nuceni ji zrušit i my. Tedy, abysme byli přesní. Chceme ji přesunout na jaro a moc věříme, že správný termín najdeme. Příslib od p. Tichého k pronájmu Sokolovny máme, stejně tak jako aktivně řešíme 🎼 cimbálku a další organizační záležitosti. Tak věřme, že se to již do třetice podaří … Také se těšíte? Co se vám na předchozích dvou ročnících nejvíce líbilo?
.
Pozn. Jako zapsaný spolek Sdružení občanů Střeličník, z.s., který akci organizuje, jsme radu obce požádali o dotaci. Tu jsme neobdrželi, ale to nám nezabrání akci pořádat.

Napiště Váš komentář