fbpx

Představení: Petr Gadas

Petr Gadas

E-mail: pgadas@seznam.cz.
Bydliště: Střelice.

Jmenuji se Petr Gadas, po vánocích mi bude rovných 50 let, které jsem z menší části prožil v mém rodišti, Hranicích na Moravě, a z té větší na jihu Moravy, kam mne přiválo po maturitě studium VŠ v oboru geologie a mineralogie. Ta se nakonec stala i mou profesí, kdy působím jako pedagog a odborný pracovník na Ústavu geologických věd Masarykovy Univerzity v Brně.
.
Ve Střelicích bydlím od roku 2018 a od samotného počátku se zajímám o dění v naší obci, o to, co by se dalo zlepšit tak, aby se nám všem žilo lépe, krásněji a veseleji.
.
Sdružení Střeličníku mne zaujalo nejen proto, že se snaží problémy v obci řešit a komunikovat o nich s občany, ale i proto, že se jeho členové zajímali o to, s jakými problémy se já, „náplava“ potýkám a jak mi s nimi pomoci, jak nás, nově přistěhovalé podpořit, abychom se ve Střelicích cítili dobře a Střelice se staly místem, kterému budeme rádi říkat domov. Proto jsem se po čase rozhodl nejen pasivně přihlížet, kritizovat a mudrovat, co a jak udělat, ale vstoupit do řad členů Střeličníku a pokusit se pomoci i aktivně.
.
Budu rád, když se to bude alespoň trochu dařit a v budoucnu občané Střelic sami zhodnotí, jak se nám slova, nápady a ideje daří měnit ve skutky.