fbpx

3. ročník ochutnávky vína

David Otoupalík

Vážení občané. Chceme vás tímto pozvat již na 3. ročník ochutnávky vína s posezením u cimbálu. Proběhne v sobotu 12. listopadu 2022 od 16 hodin v sále Sokolovny, ve Střelicích u Brna.

Pozvánky a informace ke stažení

Informace pro vinaře

Vážení vinaři,

je nám ctí Vás seznámit s již 3. ročníkem Ochutnávky vína s posezením u cimbálu, kterou jako Sdružení občanů Střeličník, z.s. pořádáme v sobotu 12. listopadu 2022 v obci Střelice u Brna. Poslední ročník této akce navštívilo přes 200 návštěvníků a věříme, že letos tomu nebude jinak.

Naše ochutnávka vína je nesoutěžní akcí, která dává prostor návštěvníkům ochutnat z rozličných vzorků vín nejen z Jižní Moravy. Budeme rádi, pokud se přidáte k vinařům, kteří nám poskytnou své vzorky. Vzorek 1 láhve, maximálně 6 druhů vín, zašlete společně s případnými propagačními letáky či vizitkami vašeho vinařství, na adresu Eva Bartoňová (tel. 777 898 592), Jar. Svobody 1a, 664 47 Střelice u Brna, případně u Martina Škody (tel. 723 460 696). Můžete nám také dát vědět e-mailem na strelicnik@gmail.com adresu a my se pro ně zastavíme. Sběr vzorků probíhá do 5. listopadu 2022.

Každým rokem se snažíme zvýšit kvalitu této akce a letos tomu nebude jinak. Děkujeme za zvážení podpory naší akce a také poskytnutím souhlasu s uvedením v katalog vín, v případě poskytnutí vzorků. Akce se koná za podpory Vinařského fondu.

Děkujeme a přejeme vše dobré.